please wait, site is loading

Nejen svatební fotograf

o mne

Fotograf Jiří Vysloužil

Jmenuji se Jiří Vysloužil a  fotografie je mým velkým koníčkem již 10 let. Fotím pro svoji zábavu a pro radost. Od focení krajiny jsem se přes své známe dostal k focení dětí, svateb, vítání občánků a dalších společenských akcí. Při focení se snažím o pohodovou a autentickou atmosféru. Uvolněná atmosféra je pak z fotografií cítit a na první pohled vidět.

 

Svatební fotografie

Styl, rozsah a způsob focení s Vámi dohodnu předem, během osobní schůzky. Individuální přístup s důrazem na Vaše požadavky je základem k úspěchu a Vaší spokojenosti. Fotografie pro Vás by měly odrážet sváteční náladu tohoto významného dne. Nejdůležitější okamžiky zachytit ve správnou chvíli tak, aby vypovídali co nejvíce o daném momentu, o to se snažím především. Nezasahuji do přirozeného děje, nechávám věci plynout a v ideálním případě mě nebudete po chvíli téměř vnímat. Svatby fotím nejen v Olomouci, ale mohu dojet za Vámi kamkoliv, např. do Přerova, Prostějova, Brna, Zlína či Ostravy.

 

Focení dětí a rodiny

Chcete si uchovat ty vzácné okamžiky, kdy Vaše dítě slavilo své 1. narozeniny, pověsit si společnou rodinnou fotografii na zeď, nebo obdarovat své blízké? Vyfotím Vás, dítě nebo celou rodinu. Můžeme fotit v ateliéru, na vašem oblíbeném místě, nebo třeba u Vás doma. Focení dětí musí být především zábava. Před vlastním focením se domluvíme, jaký styl a charakter fotografií požadujete a domluvíme nejvhodnější místo pro focení. Vše se řídí Vašimi představami.

 

Focení těhotných

Jedno z nejhezčích období v životě každé ženy. Pomůžu Vám uchovat si vzpomínky na chvíle, kdy bříško ráda ukazujete všem. Vyfotím Vás v ateliéru popřípadě u Vás doma nebo na Vašem oblíbeném místě. Těhotenská fotografie bude skvěle vypadat na 1. stránce alba vašeho miminka.

 

Focení společenských akcí

Přijedu a nafotím Vám jakoukoliv společenskou akci. Ať už se to týká dětí (vítání občánků, karneval, drakiáda), nebo dospělých (večírek, ples, sportovní akce apod.). Způsob fotografické dokumentace přizpůsobím charakteru akce a samozřejmě Vašim požadavkům.

 

Zavolejte, napište a spolu vyfotíme…