please wait, site is loading

Galerie

Co všechno svatební fotograf musí stihnout?

Zveřejněno: 12.1.2018 od Jiří Vysloužil | Bez komentářů

Svatební fotografie jako fotografická disciplína je podle mě jedna z nejnáročnějších jak co se týká psychiky, tak fotografického řemesla.
Nejen během celého dne, ale i během několika minut se totiž může i několikrát zcela změnit prostředí a také vhodný způsob fotografování. Tak třeba během obřadu v kostele dobrý fotograf musí umět zvládnout často složité a nepříznivé světelné podmínky, je vhodné, aby byl co možná nejméně vidět a nerušil tak průběh vlastního obřadu. Ale zároveň mu nesmí uniknout žádný důležitý okamžik, polibek, výměna prstýnků a nebo třeba jen vteřinka, kdy mamince nevěsty ukápne slzička štěstí. A když pak novomanželé šťastně vykročí do společného života ven z kostela, má svatební fotograf jen pár málo vteřin na to, aby zcela změnil nastavení svého fotoaparátu na přímé sluneční světlo a okamžitě skočil do stylu drzého reportážního fotografa, který se prodírá davem gratulujících svatebčanů.

Takových změn během svatebního dne číhá na fotografa spousta a jen zkušený svatební fotograf se s tím umí kvalitně vypořádát, umí předvídat a zaručí Vám, že mu žádný z těchto neopakovatelných okamžiků neunikne.

Základní sbírka těch nejdůležitějších fotografií, které by neměli chybět ve vašem svatebním albu, vyšla v článku svatebního internetového serveru www.svatba.cz a pro Vaši inspiraci odkaz na tento článek pro Vás přikládám zde.

Deset fotek, které musíte mít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *