please wait, site is loading

Galerie

Ballet Barre – Lenka Bazger

Zveřejněno: 11.2.2018 od Jiří Vysloužil | Bez komentářů
Ballet Barre – Lenka Bazger

Ballet Barre – Lenka Bazger

Baletní studio Ballet Barre

pod vedením Lenky Bazger, funguje v prostorách kavárny Sebio Cafe u Paláce v Olomouci. Malé děti od 4 let se tu nejen naučí baletnímu umění, ale v rámci gymnastického tréninku ztratí ostych před kotoulem, přemetem a klenutý most je pak pro všechny už jen zábava.
Výuka probíhá ve výborné atmosféře a formou nácviků společného vystoupení, které si děti na podiích olomouckých divadel vždy náramně užijí. A velký potlesk rodičů je jim tou nejhezčí odměnou.

Pro dospělé studio Barre umí také mnohé nabídnout, hodiny taneční a fit gymnastiky jsou nejlepší a intenzivní způsob formování postavy. Lenka ve svých hodinách kombinuje své zkušenosti jak z profesionální kariéry baletky Moravského divadla, tak z studia rekreologie na univerzitě Palackého v Olomouci.

Takže není důvod, abyste vy nebo vaše děti zůstávali doma lenošit. Přijďte to zkusit a protáhnout si tělo. A navíc, v kavárně Sebio vždy dostanete skvělou kávu a ještě lepší zákusek. Takže se nemusíte bát, že byste ze samého cvičení snad příliš zhubli. 🙂

Focení venku v zimě je vždy malinko oříšek jak pro fotografa tak pro modelku. Když mrznou prsty na spoušti, člověk se rychle přestává soustředit na kompozici a výraz a v podvědomí přemýšlí, jak a kde ruce zahřát. Rychlé přechody ze zimy do tepla zas neprospívají technice a objektivu, jehož čočka se okamžitě zamlží. Vždy se vyplatí, když si vlastní záběr, kompozici a budoucí obsah zamýšlené fotografie předem rozmyslíte a až potom přizvete modelku na scénu. S Lenkou jsme to zvládli velice rychle. Vybrali jsme tři, čtyři místa a pohledy, vyzkoušeli na nečisto baletní pózy a vše vyfotili v klidu, kdy si Lenka lebedila v teplém kabátě a kozačkách. Jakmile jsme byli oba dva spokojeni, Lenka se převlékla a samotné focení pak byla otázka jen pár minut. Pro fotografa více než příjemné, když pracuje s profesionálem. Vše s úsměvem, lehkostí a elegancí tolik tak vlastní baletnímu tanci a Lence zvlášť. Díky moc za spolupráci a přeji, ať se daří Lence a Petrovi nadále rozvíjet věhlas baletního studia Ballet Barre a kavárny Cafe Sebio.

  • LenkaBaletArtIMG_4005Pink

  • LenkaBaletArtIMG_4045bubles

  • LenkaBaletArtIMG_4034GOLD

  • LenkaBaletArtIMG_4058sun

  • LenkaBaletArtIMG_4035sun

  • LenkaBaletArtIMG_4079snow

  • LenkaBaletArtIMG_4085snow

  • LenkaBaletArtIMG_4064 (2)cold

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *